Napriek tomu, že ženy sú považované za tie krehké a rozkošné stvorenia, zažívací systém máme, bohužiaľ, rovnaký ako muži. Základný rozdiel však spočíva v tom, že ženské prdnutie či grgnutie sa považuje za akési tabu. Zatiaľ čo si muž odgrgne poriadne nahlas a s hrdosťou vyhlási, že trénuje na súťaž vo vábení jeleňov, pre nás sú telesné zvuky niečim, čo nás privádza do rozpakov.

Práve pre tieto zlé pocity hanby a chuti prepadnúť sa v danom momente pod čiernu zem, keď z vášho koláčiku unikne zvukový efekt s „omamnou vôňou“, sme pre vás pripravili tento podrobný manuál.

Na úvod si však osvojíme základné pravidlo, o ktorom sa snažíme presvedčiť nielen samé seba, ale aj mužov a spoločnosť.

No v prípade, že váš unikajúci plyn v spoločnosti neznie ako smiech jednorožca a rozhodne nevonia ako jarná dúha, máme pre vás perfektný manuál, ako zamaskovať svoj obláčik v najrôznejších situáciách.

1. Zvaľte to na nemú tvár :D

2. Počas cesty autom, otvorte okno a svoj „jarný vánok“ zvaľte na lokalitu, ktorou prechádzate

3. Nech hodí kameňom tá, ktorá sa to ešte nesnažila zvaliť na vŕzgajúcu podlahu či stoličku…

4. V MHD je najlepšou taktikou rýchly a nenápadný únik z miesta činu

5. Level Master Sen Sei: V prípade úniku v spoločnosti, si táto technika vyžaduje rýchle jednanie. V momente, keď vypustíte svoj obláčik trblietok, pozrite sa zhnusene na svojho suseda a ustúpte od neho ďalej. Veľmi účinné riešenie najmä,ak vedľa vás stojí sokyňa v láske …

6. V správnej spoločnosti priateľov nemusíte maskovať nič. Dobrý priateľ vám prejaví dôverou tým, že si bude s láskou poprdkávať spolu s vami :)

Foto: giphy.com, joyreactor.com, collegehumor.com