Helena Krajčiová je aktuálne súčasťou najúspešnejších projektov TV Markíza. Popri dvoch malých detičkách stíha natáčanie seriálu Mama na prenájom aj účinkovanie v šou Let’s Dance. V nej divákom predstavila svoju milovanú sestru.

Štvrté kolo Let’s Dance bolo venované téme láska. Priaznivci tanečného projektu tak spoznali ľudí, ktorí sú pre súťažiacich tými najbližšími. Obľúbená herečka Helena Krajčiová venovala svoju vášnivú rumbu sestre.

,,Katka je pre mňa totálna opora. Okrem toho je to veľký fanúšik Let’s Dance a spoločenských tancov. Prechádzame tým Let’s Dance proste spolu, ale my prechádzame takto spolu celým našim životom. Pretože my sme od seba vzdialené rok mesiac týždeň a deň. Žili sme ako dvojčatá spolu,“ prezradila v dokrútke dojatá Helenka, ktorá uviedla, že jej životná parťáčka jej odmalička kryla chrbát, a je šťastná, že ju má.

Červenovláska prišla svoju sestru podporiť aj do hľadiska. A hoci známa dvojnásobná mamina zo šou prekvapivo vypadla, s tanečným parketom sa rozlúčila s úsmevom a veľmi dobrým pocitom, že si všetky kolá užila. Tak čo poviete, vidíte medzi ohnivými kráskami podobu? 🙂

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, Facebook/Televízia Markíza, Instagram/helena_krajciova