Písal sa rok 2012, keď sa na svet vypýtala dcéra šéfa spravodajstva televízie Markíza Henricha Krejču a redaktorky Ivany Krejčovej. Z Hanky je dnes veľká slečna, ktorá prednedávnom získala rolu v úspešnom seriáli!

Markizácki manželia spolu vychovávajú dve dcérky. Staršia Hanka našla záľubu v herectve, ktoré ju napĺňa šťastím. Už dva roky navštevuje literárno-dramatický krúžok a venuje sa aj recitácii.

Svoj talent sa 10-ročná slečna rozhodla posunúť aj na profesionálnu úroveň, keď sa zúčastnila kástingu do obľúbeného historického seriálu Dunaj, k vašim službám. Kompetentných mladá herečka zaujala natoľko, že ju vybrali – diváci ju na obrazovkách mohli vidieť ako Zuzku pochádzajúcu z chudobnej mnohopočetnej rodiny.

,,Ak ste si ešte nepozreli seriál “Dunaj, k Vašim službám”, tak by som Vás rád pozval k telke práve dnes. Mám k tomu mimoriadny dôvod: od dnes nastupuje na scénu naša dcéra Hanka, ktorá si zahrá síce malú, ale krásnu postavu Zuzky. Želám si, aby sa Vám seriál páčil, lebo okrem umeleckej hodnoty má aj historický výpovedný rozmer,“ zanechal vo štvrtok na Facebooku Henrich Krejča. Tak čo poviete, podobá sa Hanka na svojho známeho tatina?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Topky.sk, Facebook/Henrich Krejča