Vydržať na Farme 14 je pre mnohých súťažiacich veľmi náročné, a preto už viacerí dobrodruhovia statok dobrovoľne opustili. K Eve a Zenovi sa tentokrát pridal aj Minh, ktorý hru o 75-tisíc eur psychicky nezvládal. 

Minh Nguyen Anh si od začiatku Farmy 14 robil, čo chcel, a nerešpektoval pravidlá šou. Umelá inteligencia Alica mu dala poslednú šancu k náprave, no na Vietnamca toho už bolo  veľa a rozhodol sa statok opustiť.

minh farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak na sociálnych sieťach začali Slováci špekulovať o tom, že Aziat musel ísť podľa scenára, ktorý mu dala Markíza. ,,Všetko je len hrané, jemu prišiel nejaký úradný dokument, a preto toto urobili“ napísala na fanúšikovskej stránke Veronika, ktorá pridala záber s Minhom a listom v jeho rukách.

,,Ja viem už dávno, že farma je len obyčajný podvod a majú scenár. Povedala mi to nemenovaná výherkyňa z jednej časti tejto reality show a je mi dobrá blízka kamarátka,“ prezradil sledovateľ. ,,Presne tak, čo myslíte, že by odišiel a vzdal to po troch mesiachoch kvôli tomu, že si nedá mundur a nebude sluhom? Zahrali to tak, aby porušil pravidlá a jemu pritom prišlo niečo kvôli čomu musel odísť z farmy. Veď je to šou, to si treba uvedomiť, idú podľa scenára,“ vysvetlil Martin. Nuž, čo je skutočná pravda, je otázne – jasné je len to, že Minh vo Farme 14 definitívne skončil a mnohým divákom na televíznych obrazovkách bude určite chýbať.

minh farma

minh farma

ZdrojFoto: markiza, Facebook/FARMA 14 (2022) | diskusia | Najväčší fanklub divákov