Kde sú tie časy, keď deti stavali pieskové koláče a cez prestávky skákali gumu? Dnes patrí k životu drvivej väčšiny populácie, vrátane škôlkárov, smartphone, ktorý so sebou musíte mať doslova všade.

Čím drahší, tým lepší. Myslíte si, že to tak skutočne funguje aj v bežnej, stredne zarábajúcej triede? Samozrejme! Ak v dnešnej dobe na telefón nemáte, môžete si ho bez problémov zakúpiť cez mobilného operátora, prípadne u ktoréhokoľvek predajcu elektroniky, na splátky. Nielen na Slovensku, ale aj všade vo svete majú mladé ženy i muži prehnané očakávania a požiadavky na rôzne mobilné zariadenia. Vďaka predajnej cene sa stávajú nepoškoditeľným tovarom, ktorý samozrejme nie je možné zničiť za žiadnych okolností. Čo ak však raz príde deň ,,D“ a váš smartphone utŕži devastačnú ranu, kvôli ktorej bude musieť ísť na operačnú sálu? Aj keď s problémami mnohí nerátajú, je nutné si uvedomiť, že niektoré poškodenia nespadajú do reklamácie a ich opravy dokážu vytvoriť na čele vrásky aj majetnejším vlastníkom. Čo by ste povedali, ak by vás mala oprava stáť dokonca viac, ako nový mobilný telefón?

s kľudným svedomím vám môžeme odporučiť servis ,,PC Expres“.

Z vlastnej skúsenosti vás môžem uistiť, že pád niekoľkotýždňového Iphonu na kamienkový betón vás zabolí viac, ako rozbité kolená. Na nový, šestkový model som sa dívala ako na zázrak techniky a skutočne som veľmi dlho zvažovala nákup tohto zbytočne predraženého zariadenia. Nakoľko som však mala narodeniny a štátnice, slovo dalo slovo a svojho bieleho princa som konečne držala pevne v rukách. Že je drahý telefón prežitok viem, ale keď sa chlapi môžu tešiť z nového auta a ženy z kuchyne či hriešne drahých topánok, prečo by som aj ja nemohla mať dlhodobú radosť z telefónu? Verte mi, niektoré veci môžete strážiť ako oko v hlave, no nepomôže to. Môj šestkový diabol mal výborný obal, vždy bol uložený na bezpečnom mieste, no nestačilo to. V jeden teplý letný večer sme sa s kamarátkami vybrali do miestneho podniku a chcela som mať so sebou iba zopár nevyhnutne potrebných vecí. Telefón som vybrala z jeho extra veľkého silikónového ,,kondómu“, aby sa mi zmestil do ultra malej, no bezpečnej kabelky a išla von. Stalo sa vám už niekedy, že náhoda zariadi veci inak, než si ich vy naplánujete?

Ak vám môžem poradiť, nikdy neodpisujte na správy počas chôdze, počkajte, kým prídete do cieľa. Veľmi ľahko sa totiž môže stať, tak, ako aj mne, že sa telefón pri odkladaní vyšmykne priamo z najmenšieho, útleho otvoru tašky počas jej zazipsovania (dodnes netuším, ako sa to mohlo stať) a okamžite sa vám rozbije na márne kúsky. Bez varovania, bez slova, iba tak.. Do posledného milimetra. Pri zisťovaní, ako predísť vysokým nákladom za opravu či výmenu skla, obviníte z jeho rozbitia všetkých. Od človeka, ktorému ste odpisovali, cez babku, stromy naokolo až po samu seba. Koniec koncov, v tomto prípade sa môže obviňovať nanajvýš majiteľ, ktorý svojou nešikovnosťou nešťastnú udalosť spôsobil.

PC Expres má výborné ceny s možnosťou zľavy!

Aj keď sa možno zdajú niektoré situácie ohľadom opravy telefónov finančne neriešiteľné, potešíme vás! V prípade, že budete mať podobný problém ako ja, s kľudným svedomím vám môžeme odporučiť servis ,,PC Expres“. V čase, kedy sa mi táto nepríjemnosť udiala som zisťovala ceny opráv v rôznych servisoch, vrátane reklamácie u priameho predajcu. Za výmenu kompletného skla by som dala takú sumu, ako za nový telefón cez EBay či z bazošu, vrátane čakacej doby cca dva týždne až mesiac. V tom ma však kontaktoval kamarát, ktorý ma poslal do servisu PC Expres, kde mi telefón opravili expresne na počkanie, za neuveriteľných 15 minút! Vyzdvihnúť musím aj profesionalitu servisného pracovníka, ktorý mi okamžite odporučil rôzne alternatívy, aby som ďalším ,,zraneniam“ úspešne predišla.

PC Expres vám pomôže v prípade, že vlastníte smartphony, Ipady, počítače, notebooky, Apple Watch, Macbook, televízor, fotoaparát či tablet! Nielenže vám ich dokážu opraviť, ale vedia vám pomôcť aj s odvírením počítača, obnovou vymazaných dát, ich zálohovaním či mnohými inými úkonmi. Ich profesionálny a certifikovaný servis je skutočne neobmedzený a čo je najlepšie, PC Expres má výborné ceny s možnosťou zľavy! Ak máte akýkoľvek problém so svojim zariadením, stačí ísť na stránku servisu, vybrať si príslušnú značku, typ, rozmer poškodenia a okamžite sa dozviete cenu úkonu. Taktiež môžete navštíviť ich expresné pobočky v rámci celého Slovenska, ku ktorým je výborná dostupnosť. Nájdete ich v Bratislave na Osadnej 11 a v nákupných centrách:

Bratislava

Aupark Shopping Center, Eurovea, Avion Shopping Park,

Trnava

City Aréna

Nitra

Galéria Mlyny

Žilina

OC Mirage

Košice

OC Optima

Foto: Pinterest