Známa herečka a speváčka v jednom Barbora Švidraňová si už 5 mesiacov užíva materstvo. Popri tom však stíha aj aktívny život – objavuje sa v televíznych programoch a dokonca spolu so svojím drobcom už postupne spoznávajú svet. Mamička sa tak nedávno so synčekom Gabrielom vybrala na výlet do Londýna, odkiaľ však zverejnila poriadene kontroverznú fotografiu.

Barbora sa rozhodla, že nastal čas, aby svojmu dieťatku začala ukazovať krásy mimo našej krajiny. Do ďalekého Londýna sa spolu vybrali za pamiatkami, kultúrou, cudzím jazykom a pravdepodobne aj za Gabrielovým biologickým otcom Francescom Mendoliom. Ten už nejaký čas pôsobí práve v tejto anglickej metropole.

barbora svidranova syn gabriel

Nevinná fotka spôsobila kritiku

Speváčka chcela z tohto výletu nevinným záberom potešiť fanúšikov a pochváliť sa, ako jej synčeka krásne zaujala klasická hudba. „Dnes sa môjmu malému virtuózovi veľmi páčila prehliadka na najstaršej hudobnej univerzite v Anglicku! Pozorne počúval Haydna aj Mozarta na origináloch starých 200 rokov… Úžasný deň! Som šťastná, že má pozitívny vzťah k hudbe, bolo to veľmi obohacujúce,“ okomentovala červenovláska snímku, na ktorej stojí pri klavíri a na hrudi si drží v nosiči svojho drobca. Zrejme by jej v tej chvíli ani nenapadlo, že práve za túto foto si okamžite od ostatných mamičiek vyslúži neprajné komentáre a narážky.

barbora svidranova syn gabriel

Dva tábory

Verejnosť sa po tomto príspevku rozdelila na dva tábory. Jedna skupina žien rázne Barborin štýl nosenia dieťaťa skritizovala s poznámkami o tom, že tento druh nosenia môže vážne ohroziť zdravie dieťaťa: „Tvárou dopredu nie!“ skritizovala jedna z komentujúcich. K tejto výčitke sa pridali aj ďalšie matky: „Áno, nosič tvárou dopredu nie je vhodný, poškodzuje chrbticu a u chlapcov obzvlášť pozor kvôli tomu, že tlačí na genitálie.“ 

V priebehu pár hodín sa rozpútala prudká debata o tom, ako by mala herečka správne nosiť bábätko, alebo kde si má o tom naštudovať potrebné informácie. Našli sa však aj také, ktoré si Barboru zastali: „Moja, rob, ako uznáš za vhodné ty!!!!!…. neznášam tie premúdrelé prehajpovane internetové mamičky, ktoré majú čas riešiť každý komentár na sociálnych sieťach. Aspoň vidieť, ako sa venujú deťom, keď majú čas tu sedieť každú minútu a riešiť všetko….. keď sa malý tak cíti dobre, urobila bych to aj ja!“. Obľúbená kráska zrejme vôbec nemala v úmysle rozprúdiť na svojom profile takéto hádky. No ako sa zdá, mnohí ľudia si vždy radi nájdu dôvod, prečo by mali druhých skritizovať.

Zdroj/Foto: Instagram