Kým Filip Tůma je vyťažený v pracovnej oblasti, kde mu asi najviac času zaberá natáčanie aktuálne najväčšieho seriálového trháku Oteckovia, jeho partnerka Nela Pocisková zase nevie, kde jej hlava stojí pri mamičkovských povinnostiach. Chvíle, kedy si dvojica môže užívať jeden druhého, sú preto pre ňu veľmi vzácne.

Napriek tomu, že na verejnosti pôsobia ako zamilovaný párik, ktorému mnohí ich šťastie závidia, v súkromi to Nela Pocisková s Filipom Tůmom až také ružové nemajú. ,,Filip má teraz naozaj veľa práce, večer od únavy padáme, jeden s jedným, druhý s druhým a už sa nevidíme. A niekedy sa nevidíme už ani ráno, lebo Filip skoro odchádza na nakrúcanie,“ nedávno pre magazín Evita prezradila pôvabná mamička dvoch detí – Hektora a Lianky.

Nela Pociskova

Nela však doplnila, že vie, že je tento stav len dočasný a že spolu s tým, ako budú drobce rásť, si aj ona bude môcť so svojím milovaným vychutnávať čoraz viac spoločných chvíľ. Jednu takú sa ale známym rodičom padarilo uchmatnúť si aj v piatok večer, kedy si zaľúbenci vyšli do Slovenskej filharmónie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pri tejto vzácnej príležitosti, kedy si herci a zároveň speváci mohli aspoň na malú chvíľu odskočiť od ratolestí, si dvojica spravila aj jedno selfíčko, s ktorým sa Filip pochválil na svojom Instagrame. ,,Šťastní rodičia, 2h bez detí, #love#family víkend, huraaaa!!!!“ s vtipom napísal k fotke krásneho páriku, nahodeného do gala, obľúbený seriálový otecko.

Zdroj/Foto: Instagram/filip_tumaa, tvmarkizaofficial