Osobnému trénerovi Marošovi Molnárovi sa v šou Extrémne premeny podarilo pomôcť mnohým jeho zverencom vyhrať súboj nad vlastnou nadváhou. Diváci televízie Markíza tak mohli spoznať aj sympatickú 183-kilovú Evu. Ako sa má dnes? 

V roku 2020 žlto-modrá stanica na svojich obrazovkách odvysielala šokujúcu premenu pani učiteľky Evy, ktorej sa v rámci relácie podarilo schudnúť neuveriteľných 91 kíl. Pôvabnej Slovenke účasť sťažila pandémia i úmrtie jej milovaného otca. Avšak všetky prekážky brala ako výzvu.

Kráska zo Šiah pre portál Markiza.sk prezradila, ako sa jej momentálne vodí. ,,Žijem aktívny život. Naďalej športujem, aj keď nie tak veľa ako počas nakrúcania, keďže mám veľa povinností. Aj jedálniček sa snažím dodržiavať, no niekedy ho poruším,“ uviedla úprimne Eva.

,,Váhu si držím, ale nie tú z galavečera. Keď sme mali v škole počas pandémie on-line vyučovanie, tak som pribrala viac než trinásť kíl. Zo začiatku som nevedela dôvod, keďže jedálniček som dodržiavala, aj som cvičila. Lenže vyučovanie on-line zabralo veľa času, takže celé dni som sedela pred počítačom a vyrábala materiály, kontrolovala úlohy a pod. Bola som z toho dosť nervózna a frustrovaná,“ otvorila sa učiteľka, ktorá začala hľadať príčinu rastúcej váhy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dlho mi trvalo, kým som odhalila, prečo som priberala. Raz som si uvedomila, že mám odchodených menej krokov ako po operácii, tak som sa začala aj tak stravovať ako po operácii. Potom som už nepriberala,“ nechala sa počuť na záver plavovláska.

Foto/Zdroj: markiza.sk