Známy obchodný reťazec usporiadal v pondelok v hlavnom meste festival pre najmenších, na ktorom radosťou rozbúchal detské srdiečka i populárny raper Kali. Tentokrát však dav nebavil iba so svojím dvorným DJ-om Petrom Pannom, publikum roztancovala aj jeho dcérka!

5. júna pred jedným z bratislavských nákupných centier vystúpilo viacero hudobných interpretov, ako Tina, Dominika Mirgová či Kali. Autor obľúbených hip-hopových songov mal počas svojej šou za sebou i podporu v podobe manželky Alice a dcérky Nelky, z ktorej sa teší už viac ako tri roky.

Rozkošné dievčatko nie je žiadna hanblivka a zdá sa, že z nej rastie bezprostredná slečna milujúca publikum rovnako ako jej známy otecko. Počas Kaliho koncertu živé striebro doslova horelo nedočkavosťou a čakalo na správny moment, kedy si bude môcť užiť svojich 5 minút slávy.

,,Po každej Kaliho pesničke s očakávaním v očiach ‚už idem ja??‘ Verila tomu, že vystúpi a náš Mako (Peter Pann) si to veru aj pripravil. Ďakujeme,“ napísala k záberu hrdá mamička, ktorá zverejnila i kúsok z Nelkinho čísla. Tá to na pódiu roztočila na chytľavý song Bella Ciao!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nelka vystúpila na Kaliho koncerte

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic, alicanails, katariina17