Na sociálnych sieťach sa objavuje veľké množstvo inšpiratívnych ľudí, ktorí sa zdravo stravujú, športujú a dobre vyzerajú. Aj práve vďaka nim sa mnohí rozhodli, že rovnako zmenia svoj životný štýl. Po tom, ako sa Sarah Reynolds uvidela na fotografií na Facebooku, rozhodla sa, že musí okamžite zmeniť svoj život o 180 stupňov a schudla neuveriteľných 46 kíl!

Sarah Reynolds, matka troch detí, sa nedávno rozhodla, že sa podelí o svoj príbeh s celým svetom. Po tom, čo sa jej narodil posledný potomok zistila, že jej váha sa vyšplhala na neskutočných 102 kilogramov! Jej stravovacie návyky však stále nedokázala zmeniť, až uvidela fotku na Facebooku, kde ju označili jej priatelia.

SSS

Hneď ako túto snímku auvidela, vedela, že niečo nie je v poriadku a začala na sebe pracovať. Pri výchove troch detí si vždy našla aspoň pol hodinu čas na nejaký šport. Po šiestich mesiacoch sa odhodlala a prihlásila sa aj na špecializované cvičenia do fitness centra. Ako sama priznala, najťažšie bolo zmeniť jedálny lístok, pretože bola zvyknutá jesť často, veľa a nezdravo. Nedržala však žiadnu špeciálnu diétu, jedla iba veľa zeleniny, ovocia a vynechala sladkosti.

Výsledok po troch rokoch je priam neuveriteľný. Za tento čas sa jej podarilo schudnúť 46 kilogramov a na sociálnych sieťach inšpiruje aj iné ženy, ktoré sa snažia zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu.

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram