V marci tohto roka prišla hviezda seriálu Upírske denníky o svoju dlhoročnú spriaznenú dušu, mačku Lynx. V rozhovoroch priznala, že jej odchod prežívala veľmi ťažko. Do jej života však stúpil nový miláčik a sú spolu krásny tím!

 

Nový dych

28-ročná milovníčka zvierat a adrenalínových športov ponúkla teplo svojho domova pre sučku menom Maverick. Inšpirovala sa vraj filmom Top Gun, kde hlavnú úlohu stvárnil Tom Cruise. Po srdcervúcich spomienkových fotkách na Instagrame už miesto v jej srdci opäť napĺňa adoptovaný čierno-biely psík. „Zachránila ma asi tak, ako som ja zachránila ju. Keď ma Lynx opustila, bola som úplne stratená, ale Maverick ma priviedla späť k životu,“ vyznala sa Nina.

Nina Dobrev pes Maverick

Dúšok adrenalínu pre Ninu

Krásna herečka s bulharskými koreňmi miluje objavovanie nových vecí a za tie 4 mesiace spoznávania sa s novým miláčikom už spolu zažili všeličo. Dôkazom sú ich spoločné šťastné fotografie a radosť v Nininých očiach. O svojej záľube v extrémnych športoch sympatická brunetka hovorí: „Moje heslo je vyskúšať raz všetko. Mám zdravú alebo možno nezdravú posadnutosť púšťať sa do nových vecí.“ Vďaka tomu ju vraj málokto po svete spoznáva, pretože neveria, že práve ona má na tieto veci odvahu. Oči na stopkách, dámy a páni! :)

Nina Dobrev domaci milacik

Nina Dobrev pes Maverick nova laska

Nina Dobrev pes Maverick nova laska

 

Nina Dobrev pes Maverick nova laska

Zdroj: femalefirst.co.uk | Foto: Instagram