Diváci seriálu Oteckovia už vedia, že sa po viac ako štyroch rokoch príbehy obľúbených hrdinov blížia do svojho konca. Niektorí herci sa však už pomaly pripravujú na nové roly, šťastie sa usmialo aj na Zuzanu Mauréry!

53-ročná Bratislavčanka patrí medzi najobsadzovanejšie slovenské herečky. Posledné roky ju bolo najviac vídať na obrazovkách Markízy ako riaditeľku školy Tamaru Bobulovú, ktorú stvárňovala v seriálu Oteckovia. Po novom sa však Zuzana Mauréry bude objavovať u konkurencie!

oteckovia mauréry kobielsky

Talentovaná Zuzka prijala ponuku od TV JOJ a stane sa súčasťou pripravovaného krimi seriálu Prokurátorka. Už z názvu je jasné, že pôjde o oveľa vážnejší žáner než boli Oteckovia. Herečku bude dokonca v rámci jej postavy koučovať Ján Šanta – prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry, ktorého prípady rovnako ako prípady prvého porevolučného generálneho prokurátora JUDr. Vojtecha Bachu poslúžili ako inšpirácia pre scenár.

,,Hlavnou postavou je JUDr. Sára Wolfová, prokurátorka, ktorá sa aktívne podieľa na vyšetrovaní rôznych závažných trestných činov. Ide najmä o vraždy, ťažké ublíženia na zdraví s následkom smrti či únosy. Sára úzko spolupracuje so šéfom vyšetrovateľov polície majorom Viktorom Bartošom. Kriminálka bude mať 16 častí, pričom každá kauza bude predstavovať jeden samostatný príbeh a uzavretý prípad,“ priblížila pre Nový Čas PR manažérka Jojky Michaela Saleh.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/oteckovia.markiza