V piatok sme videli ďalší napínavý duel, ktorý rozhodol o vyradení jednej z najvýraznejších postáv celej súťaže. Herečka Silvia Šuvadová tak nadobro opustila reality show Farma X a bolo zjavné, že celú situáciu znášala veľmi zle. To, čo nasledovalo tesne po jej odchode, by však čakal málokto!

Veľká spiritualistka opúšťala duelantskú stodolu so slzami na tvári a priznala, že rozlúčka so súťažou bola pre ňu veľmi ťažká, pričom ani ostatní hráči neskrývali sklamanie. Väčšina z nich si preto priala, aby sa na farmu vrátila práve Silvia, obľúbená pre svoju mierumilovnú povahu. Namiesto toho ale v hre zostala mäsiarka Michaela Štefániková, ktorá sa dostala do povedomia divákov aj vďaka neviazanému správaniu.

silvia suvadova farma

Šuvadová mala na farme svoj domček, do ktorého sa už nevráti. Práve ten však po skončení duelu rozpútal totálny rozruch! V záverečných minútach piatkovej epizódy sme tak jasne videli plamene vychádzajúce z herečkinho bývalého obydlia. Naskytá sa teda otázka, či bol oheň spôsobený úmyselne –  a pokiaľ áno, čo tým chceli podpaľači vypadnutej hráčke odkázať. Požiar na farme sme tu ešte nikdy nemali, preto je táto situácia mimoriadne zaujímavá.

farma x poziar

Zdroj: TV Markiza | Foto: Facebook