Po tom, čo sme vám nedávno priniesli šokujúce video z nechtového salónu, na ktorom ste mohli vidieť, ako sa do umelých nechtov vsádzajú živé mravce, musíme pokračovať ďalej. Práca manikérok v Nail Sunny náš totiž mimoriadne udivuje. 

Nail Sunny je výstredný salón, kde si môžu dať ženy urobiť nechty, pričom je len na vás a manikérkach, čo si vymyslíte. A to doslova. Vo vašej manikúre tak môže byť použité všetko od výmyslu sveta.

NECHTOVY SALONTentokrát si zákazníčka možno povedala, že býva často v práci hladná a nemá čas ísť na obed. Preto si do svojich nechtov dala nalepiť dlhé slíže, ktoré bežne zakúpite v lacnej, čínskej instatnej polievke (známej ako „Vifonka“). Lenže zosušené rezance nie sú práve najlepšia pochúťka. Preto si neváhala takto upravené nechty vymočiť v horúcej vode, aby sa uvarili. Veruže, si na nich aj pochutila. Aké odporné!

Nevieme ako vám, ale nám sa v redakcii zdvíha žalúdok. Dúfame, že v budúcnosti od podobných kúskov salón upustí a zameria sa konečne na niečo vkusné a naozaj inšpirujúce.

Zdroj: instagram.com/nailsunny | Foto: instagram.com