Je dobojované! 27. decembra prebehol tretí turnaj organizácie Fight Night Challenge, ktorý sa konal v brnianskej Zoner Bobyhall. Po prvýkrát na ňom diváci mohli fandiť aj dievčatám, pričom v ženskom súboji si to rozdali speváčky Dominika Mirgová a Aless Capparelli.

Nežné a krásne speváčky v októbrí šokovali verejnosť, keď oznámili, že si zmerajú sily v boxerskom ringu. Všetci tak boli zvedaví, ako dopadne prvá ženská bitka na Fight Night Challenge. Dnes už vieme, že sa z medaily teší Dominika Mirgová!

Napriek tomu, že dali obe dievčatá do súboja maximum, Domča bola predsa len lepšia. Jej súperka by preto mohla cítiť sklamanie či zlosť, avšak pocity Aless sú po prehratom zápase úplne iné.

,,Neviem, či existuje spojenie ako ,,krásna prehra”, vačšinou je to skôr ,,sweet victory” (sladké víťazstvo – pozn. redakcie), ale pre mňa včera bola presne taká a ešte s krajším zápasom, ktorý som si neskutočne užila. Milión emócií, eufória šťastia, milujem to. Keby je to iba na mne, v kúsku duše si tak potichu hovorím, že by som v tejto športovej ceste kľudne pokračovala,“ zanechala na Instagrame porazená blondínka. Ako ďalej prezradila, už dlho si neužila pódium tak ako v Brne.

,,Vyhrala som oveľa viac ako výhru. Zažila som neopísateľný zážitok a ďakujem každému jednému z vás za všetku podporu, že ste stáli pri mne a boli mi oporou, počas našej skoro 3-mesačnej challenge a, samozrejme, ďakujem @fightnightchallenge za možnosť byť súčasťou tohto projektu,“ napísala 24-ročná rodáčka z Bratislavy, ktorá na 27. december 2022 nikdy nezabudne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/aless_capparelli, fightnightchallenge