S pozitívne testovanými celebritami a politikmi sa v posledných dňoch akosi roztrhlo vrece, načo doplácajú aj osoby, ktoré s nimi prišli do osobného kontaktu. Domácu izoláciu preto zvolila dlhoročná markizácka stálica, keďže koronavírusom nakazený premiér Igor Matovič v jej blízkosti dokonca niekoľkokrát zakašľal.

Na vyšetrenie PCR testom aktuálne čaká moderátorka Zlatica Puškárová, tá sa po stretnutí s infikovaným predsedom vlády odobrala do karantény. Igor Matovič bol totiž súčasťou nedávneho natáčania špeciálneho živého vstupu v rámci Televíznych novín, kde sa posadil zoči voči spomenutej redaktorke.

televízne noviny Puškárová Matovič

„Áno, som v karanténe. Po informácii, že je pán Matovič pozitívny, som zostala preventívne doma. Čakajú ma PCR testy. Verím, že všetko bude o. k.,“ manželka kolegu Patrika Švajdu potvrdila pre Nový čas. Televízia Markíza tak bola nútená postupovať podľa platných nariadení s cieľom eliminovať riziko šírenia choroby.

Mediálne známa blondínka však zostáva optimistickou a verí, že jej na teste zasvieti negatívny výsledok. „Všetkým chorým želám skoré uzdravenie a aj touto cestou vyjadrujem zdravotníkom veľkú úctu a obdiv. Verím, že moje testy budú negatívne, myslím pozitívne,“ tvrdí Puškárová, ktorá vraj počas samotného nakrúcania politickej vsuvky premiérove príznaky vôbec neregistrovala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zlatica puškárová

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Zlaticapuskarova, Peterzakovic