Slovenskí speváci majú za sebou krušné chvíle. Ich očakávané dieťatko sa už niekoľko mesiacov pýtalo na svet. Rizikové tehotenstvo víťazky šou Hlas Česko Slovenska je už ale minulosťou, stala sa mamou!

Hudba spája. A v prípade víťaza X Factoru (2014) a kráľovnej Hlasu Česko Slovenska (2012) to platí tisícnásobne. Peter Bažík sa po rozvode zamiloval do speváčky Ivanny Bagovej, ktorá sa na Vianoce stala jeho snúbenicou.

Zamilovaným kolegom sa pošťastilo i bábätko, ktoré však blondínku poriadne potrápilo. Od januára bola zavretá medzi štyrmi stenami, pričom niekoľkokrát musela vymeniť teplo domova za nemocnicu. Hrozil jej totiž predčasný pôrod. Vďakabohu, dieťatko v brušku vydržalo a vypýtalo sa na svet, už keď malo vyvinuté orgány potrebné na život.

K Peťovým dvom dcérkam z prvého manželstva pribudol 28. mája o 13.35 malý braček, informuje Nový Čas. Chlapček dostal meno Peter Leonard a narodil sa v nemocnici v Topoľčanoch s mierami 3830 gramov a 50 cm. 

,,Musím jedine zložiť klobúk pred Ivannkou. Pôrod prebehol úplne prirodzene a dokonca bez epidurálky. Bolo to ako z príručky pre prvorodičky a Ivannka to zvládla úžasne,“ uviedol nadšene pre Nový Čas známy spevák. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/peter.bazik