Vyzerá to tak, že Markíze sa zapáčilo recyklovať staršie zahraničné seriály a po tom, čo sa na obrazovkách začal objavovať ,,domáci“ Komisár Rex, sa môžeme tešiť aj na slovenskú verziu kultového Se*u v Meste s názvom Zamilované. Seriál o štyroch NewYorčankách si získal po celom svete milióny televíznych divákov, a preto sme zvedavé či aj slovenská verzia dokáže aspoň trochu napodobniť tento úspech.

Výber hlavných postáv je pre úspech seriálu kľučový, koniec koncov, aj pôvodný seriál Se* v meste bol populárny najmä vďaka skvelým hereckým výkonom S.J.Parker a ostatných protagonistiek. Ak ste sa okamžite zamysleli, kto z domácej hereckej scény by si mohol zahrať úlohu kultovej Carrie Bradshaw, pozor, zhostí sa jej absolútna slovenská špička, ktorú obdivujú ženy i muži v celom ČeskoSlovensku! Tešiť sa môžete na Táňu Puhofovú, ktorá si bude hľadať ,,pána božského“, ale aj na Gabrielu Marcinkovú, Zuzanu Norisovú či Antóniu Liškovú. Zaujímavosťou je, že herečky boli vybrané tak, aby typovo sedeli originálnym postavám.

Aj napriek tomu, že slovenskými seriálmi sme už za tie roky tak trochu presýtení, tento počin vyzerá skutočne dobre. Uvidíme, či nový seriál bude prepadák alebo si ho diváci TV Markíza obľúbia rovnako ako Komisára Rexa. Na televíznych obrazovkách sa novinka objaví už v roku 2018! Waaaa, nevieme sa dočkať!

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, crazy-frankenstein.com