Juraja Mokrého si už asi navždy budeme pamätať ako tvár zábavnej relácie Je to možné, v ktorej pred celebritami predstieral, že je redaktor oravskej televízie, pričom si ich v rozhovoroch zásadne poplietol s niekým iným. Odvtedy však už ubehlo 16 rokov a expartnera Diany Mórovej by ste dnes spoznali len veľmi ťažko.

Časy najväčšej slávy Juraja Mokrého sú dávno preč. Na televíznych obrazovkách sa naposledy pravidelne objavoval v roku 2008, kedy bol súčasťou tretej série tanečnej šou Let’s Dance, ktorú dokonca aj vyhral. Jurajove meno sa však ešte s času na čas zvykne spájať s jeho expratnerkou Dianou Mórovou, matkou ich spoločného syna Quida.

Juraj Mokrý

Napriek tomu, že herečka je od svojho bývalého o 7 rokov staršia, vyzerá neporovnateľne lepšie a najmä mladšie. Fotografi Plus 1 Deň totiž 41-ročného Mokrého zachytili v jednom z bratislavských centier a musíme povedať, že sa zmenil na nepoznanie. Dlhšie šedivé vlasy a zaguľatené bruško s jeho kedysi mladistvým vzhľadom toho veľa spoločného nemajú. Avšak ako sa hovorí, dôležité je to, čo má človek v srdci, a to Jurajove je plné lásky k jeho priateľke Eve.

Súčasné fotky Juraja Mokrého si môžete pozrieť — TU —

Zaspoímanjte si na TOP momenty kariéry Juraja Mokrého

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube