Vyzerá to tak, že Kalimu patrí v roku 2018 popredné miesto v rebríčku najproduktívnejších slovenských raperov, a to ešte ani zďaleka nie sme na jeho konci. Po chytľavých hitovkách, ako Dovi Dopo či Poď so mnou, ktorá vyšla len minulý týždeň v spolupráci so skupinou IMT Smile, je tak na svete ďalší parádny featuring!

Kali prednedávnom v rozhovore pre TV JOJ prezradil, že si potrebuje od všetkého humbuku, ktorý sa okolo neho deje, oddýchnuť. Kým však nastane raperova hudobná pauza, fanúšikov sa stále snaží uspokojovať novými skladbami, pričom tá najhorúcejšia má názov Legendary a vyšla doslova len pred malou chvíľou. I keď nejde až tak o úplnú novinku.

kali r

Budúci otecko sa totiž pred pár dňami na svojom Instagrame vyjadril, že song Legendary je už nahratý dva roky, avšak jeho vydanie sa akosi stále odkladalo. A kto vlastne Kalimu v spomínanom duete sekunduje? Ide o českého rapera vystupujúceho pod prezývkou Jay Diesel, lídra formácie D.REAL.C. „Vec síce neni na albume #dovidopo, ale aj tak má pre mňa tento feat. a tento človek veľkú cenu,“ napísal Kali ku pecke, ktorá sa rozhodne stane opäť hitom.

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic, YouTube | Foto: YouTube, Instagram/dezertkalimusic