Prednedávnom TV Markíza šokovala svojich divákov programom Hypnoshow, ktorého cieľom bolo svojou unikátnosťou a bizarnosťou divákov zabaviť. Táto paráda však schytala mimoriadnu kritiku, keďže ľudia televíziu obvinili z klamstva. Skutočnú pravdu asi pozná len modrožltá televízia, ktorá už ale čoskoro prinesie na obrazovky ešte šialenejší projekt, než bola samotná Hypnoshow.

Reality show motajúcich sa okolo vzťahových záležitostí sme tu už mali niekoľko. Či už Zámena manželiek, Farmár hľadá ženu, Take Me Out alebo Mama ožeň ma – všetky si získali priazeň divákov, ktorí so zatajeným dychom sledovali vývoj jednotlivých príbehov. Teraz však prichádza niečo omnoho bizarnejšie!

Svadba na prvý pohľad

TV Markíza by mala v polke februára priniesť na obrazovky nový projekt nazvaný Svadba na prvý pohľad. Už z názvu je jasné, že pôjde o poriadne šokujúcu záležitosť. Hlavní aktéri sa totiž po prvýkrát uvidia až na svojej svadbe, a to za účasti celého televízneho štábu.

Šou sa zúčastnia slobodní ľudia vo veku 25 – 40 rokov, ktorí najprv prejdú akousi sondou. Na základe ich vlastností či koníčkov ich tím expertov pokombinuje do párov tak, aby mali čo najvyššiu šancu jeden druhého zaujať. Po svadbe sa Markíza postará o svadobnú noc a rovnako i svadobnú cestu. Dvojica sa bude niekoľko týždňov spoznávať, pričom ak si nesadne, môže sa počas trvania šou kedykoľvek rozísť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

To, či pôjde o naozajstnú svadbu alebo len divadlo pre divákov, zatiaľ nevedno. Ak by totiž medzi párikmi došlo k rozvodu, museli by čeliť rovnakým spoločenským či finančným dôsledkom ako iní manželia.

Upútavka na Svadbu na prvý pohľad

Zdroj: Topky.sk | Foto: depositphotos.com, YouTube