Milostný trojuholník, do akého sa nechce dostať žiadna žena. V utorok ráno sa k situácii okolo svojho vzťahu vyjadrila Dominika Mirgová. O pár hodín neskôr sa o slovo prihlásila nová známosť jej manžela Klára.

Dominika Mirgová priznala, že vo chvíli, ako sa z médií dozvedela, že jej manžel Peter má novú známosť, sa jej zo dňa na deň zmenil život. ,,V každom vzťahu sú dvaja. A ten náš bol nalomený už nejaký čas,“ napísala na svoj Instagram, uvádzajúc, že ľudia robia chyby a ani ona nie je dokonalá. Celý jej príspevok si môžete prečítať — TU —

V neľahkej situácii sa zrejme ocitla aj Klára, ktorá kauzu odštartovala. Na sociálnej sieti totiž zverejnila Petrovu fotografiu so srdiečkom. A hoci ju mali vidieť iba ľudia nachádzajúci sa v jej skupine blízkych priateľov, snímka sa napokon dostala omnoho ďalej.

,,Moja naivita, už s tým nič nespravím. Screenshot príbehu, ktorý uzrel svetlo sveta včera, bol uverejnený pred mesiacom, bez jeho tváre, takže naozaj by som to nebrala za provokáciu,“ ozrejmila blondínka narážajúc na ďalšiu fotografiu.

,,Každý jeden komentár, je len domnienka, hoci viacerí ste to trafili úplne presne. Ale verejnosť ani médiá nevidia ako do ich manželstva, tak ani do môjho vzťahu s Petrom. Napriek tomu sa našli odborníci, presvedčení, že to bolo tak, alebo tak. Nebolo, lebo netušíte,“ píše Trnavčanka tvrdiac, že každá minca má dve strany. Klára je podľa svojich slov úplne obyčajné dievča, ktoré nestojí o pozornosť. Na záver príspevku poďakovala tým, ktorí ju podržali. ,,Dobre bude,“ uzravrela.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial, klara_boho