Rozchody bývajú náročnou záležitosťou hlavne pre krehké ženské duše, no napriek zlomeniu a slzám sa za svoju česť vieme do krvi pobiť. Inšpirujúcim dôkazom, je krásna Miranda Baker, ktorá si s protivnými komentármi jej bývalého poradila naozaj bravúrne.

 

Pretvárky je koniec

Dvojica sa stretla na párty a strávila spolu rovných 5 týždňov. Vlastne, až kým dievčina pochopila, že on nebude ten pravý. Poslednou kvapkou pre sympatickú blondínku bola necitlivá poznámka na jej adresu o tom, aká je nechutná a nepríťažlivá počas spoločenského večierka, kde tvorili pár.

V tej chvíli neváhala, v sekunde sa na fešáka vykašľala a odišla preč. Čerešničkou na torte bol okamih, kedy jej „milý“ po hodine zavolal a žiadal, aby sa ospravedlnila za to, že ho tam nechala.

dievca sa pomstilo expriatelovi

Príručka

Namiesto toho, aby Miranda schmatla vankúš a najbližší deň preplakala, zvolila oveľa odvážnejší spôsob. Na svoj Twitter pridala popis s ich spoločnou fotografiou kde stálo: „Po tom ako ma včera nazval „nechutnou“, som úspešne zhodila 90 kíl! (foto pred a po).“

Po rozkliku na priložený obrázok zostali užívatelia sociálnej siete natoľko pobavení, že úspešný príspevok získal 283 000 lajkov za menej ako 24 hodín. Pochopiteľne, odstrihnutý partner po jej boku nebol zlou reklamou nadšený a žiadal, aby to stiahla, no akonáhle jej prichádzali správy od iných báb z mesta, rozprávajúcich o jeho otrasnom správaní voči ženám, vedela, že toto bude ponaučenie pre neho a varovanie pre ďalšie, že výzor nie je všetko, na čom záleží!

pomsta expriatelovi

pomsta expriatelovi

Zdroj: bestlifeonline.com | Foto: Instagram, Twitter