Tento týždeň Katarína Kadlecová hviezdila v šou v Bez servítky, kde svojou priamosťou narobila poriadny vietor. Niektorí si brunetku možno pamätajú aj z Nákupných maniačok, v ktorých účinkovala ešte v roku 2013. V tom čase by sa Katke ani neprisnilo o tom, aké náročné prekážky jej život prinesie.

Posledné dni si Katarína Kadlecová prečítala množstvo urážok adresovaných jej vzhľadu. Keby však hejteri vedeli, čím všetkým si 36-ročná stylistka prešla, zrejme by si radšej zahryzli do jazyka.

V roku 2016 Katka prežila vážnu autonehodu, pri ktorej sa jej zlomili stavce na chrbtici. Zlý zdravotný stav ju na dlhý čas doslova pripútal na nemocničné lôžko. ,,Stavce boli opuchnuté a tlačili na miechu. Samovoľne ma začala bolieť lopatka, z čoho prišli na to, že mám kostný nádor,“ v rozhovore s magazínom Šarm šokovala účastníčka Bez servítky. Chemoterapia však bola vylúčená, nakoľko sa pri tomto type rakoviny nerobí. Po rehabilitáciách, ktoré nezaberali, podstúpila operáciu.

 „Odstránili mi 18 centimetrov kosti a nahradili mi ich kostným cementom. Teraz tam nemám kosť, ale náhradky,“ priblížila reorganizátorka šatníkov, ktorá pre kompliikácie absolvovala operácie aj po ďalšie tri roky.

Dnes má už Katka najhoršie za sebou. Každého polroka však chodí na kontrolu, aby sa uistila, že sa jej neodvápňujú kosti. „Mám lieky na bolesť, ale tie neužívam, lebo mi je z nich zle. Ešte mám lieky na nervy, na brnenie, respektíve aby mi nervy správne fungovali. Jazva totiž vedie pozdĺž celej ramennej kosti, takže boli poškodené aj nervy,“ vysvetlila na záver.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Šarm |  Foto: Instagram/k.a.t.k.a.k.a