Tento týždeň sa kulinárska šou Bez servítky nesie vo východniarskom duchu. Ako prvá svoje schopnosti za sporákom ukázala pôvabná Verona, ktorá si dokáže privyrobiť aj ako modelka. 

Krv a mlieko – aj tak by sa dala opísať postavička mladej Trebišovčanky, ktorá v pondelok pohostila svojich súperov na obrazovkách TV JOJ. Verona sa živí ako someliérka a recepčná, no pred pár týždňami odštartovala i kariéru plus size modelky.

,,Konečne sa mi začínajú otvárať nové dvere a popravde mi to trošku aj nahrnulo slzy do očí, keď som si uvedomila, aké to bolo šialené obdobie. Cez deň práca, nočákom do Bratislavy a celý deň školenie a fotenie booku, potom domov a na ďalší deň zas práca. Šialené, ale stalo to za tu únavu,“ napísala 25-ročná tmavovláska na svoje sociálne siete, pričom svojim najbližším nezabudla poďakovať za podporu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Chcem sa poďakovať mojej mame, ktorá mi Famemnagement ukázala. Môjmu priateľovi za to, že ma ženie do týchto vecí. A, samozrejme, Vám, mojim priateľom, ktorí ma podporujete a prežívate tieto radosti so mnou,“ dodala aktuálna účastníčka Bez servítky k snímke, kde odvážne pózuje v rozopnutom saku a podprsenke. A hoci má táto kráska plnšie krivky, na Instagrame sa nebojí uverejniť ani fotografie v plavkách. 

>>>FOTO VERONY V PLAVKÁCH A V PODPRSENKE NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/verona_tothova, joj.sk