Jún je už oficiálne tu a spolu s ním sa nám blíži aj plavková sezóna. Aké kúsky sa budú nosiť toto leto? Ovládnu ho najmä extravagantné strihy, no ak chcete byť naozaj „IN“, hitom budú najmä pestré farby! Pre tie z vás, ktoré chcete schovať nejaké to kilečko navyše, máme taktiež dobrú správu!

Takéto farebné leto tu už dávno nebolo! Súčasná sezóna sa bude niesť v znamení farebných potlačí, bláznivých vzorov, strapcov, volánov a netradičných strihov. Klasické trojuholníkové plavky, ktoré výborne pristanú chudej vyšportovanej postave, sa pre tento rok takmer úplne vytratia. Ak sa však pre ne napriek všetkému rozhodnete, v móde sú momentálne spodné diely so šnurovaním po bokoch a retro vzorom.

Či už si zvolíte športové alebo elegantné plavky, v širokej ponuke si určite vyberiete tie, ktoré vám pristanú najviac. Čo je však najlepšie, štýlová môžete byť nech už máte akúkoľvek postavu. V súčsnosti sa opäť snažia preraziť práve celé plavky, ktoré lákajú najmä svojím moderným prevedením. Často nezakrývajú celú postavu, ale majú výrezy, napríklad po bokoch. Tiež ich nájdete v pestrých farbách a s rôznym viazaním okolo krku. Takto dokážu skvele vytvarovať aj vašu nie úplne dokonalú postavu. A čo ak máte síce pekné bruško, ale žiadne prsia? Pre tie z vás sú tu atypické plavky, ktoré buď vaše prsia zakryjú, alebo krásne nadvihnú a vytvarujú. Tieto plavkové podprsenky sa inšpirujú tými športovými, taktiež aj rôznymi plážovými tričkami. Hor sa do obchodov nakúpiť tie najtrendy plavky a pri skúšaní nezabúdajte na to, že sa v nich musíte cítiť hlavne pohodlne.

plavky 1 plavky 2 plavky 3 plavky 4 plavky 5 plavky 6 plavky 7 plavky 8 plavky 9 plavky 10 plavky 11 plavky 12 plavky 13 plavky 14 plavky 15 plavky 16 plavky 17 plavky 18 plavky

plavky 19

Foto: Pinterest