Mladá speváčka Dominika Mirgová je už dva roky šťastnou maminou, ktorá si svoju úlohu dokonale užíva. Rodina je pre ňu prvoradá, no nezabúda ani na svoje pracovné povinnosti, ktorých má naozaj dosť. Speváčka sa však nebojí ani vyjadrení o druhom bábätku, na ktoré sa už teraz veľmi teší.

Podľa jej slov však s manželom ešte neurčili termín, keby by bábätko mohlo do rodiny prísť, no v blízkej budúcnosti ho určite plánujú. Teraz sa ale sústredia na malého Peťka, ktorý si vraj pýta veľa pozornosti a nechcú ho o nič ukrátiť. Príchod druhého potomka však nechávajú na osud a keby zostala Dominika tehotná, tak sa veľmi potešia. Najbližšie dva roky by si však chceli užiť ešte v trojici.

Dominiku čakajú tento rok aj pracovné povinnosti, ktorých bude skutočne viac než dosť. Pre cas.sk dokonca prezradila, že dostala množstvo ponúk, z ktorých si kvôli časovému obmedzeniu môže vybrať len niektoré. Načrtla však aj spoluprácu v zahraničí, o ktorej zatiaľ viac prezradiť nechcela. Speváčka dokonca chystá svoju novú kolekciu oblečenia a podľa nej by bolo načase prísť aj s novým albumom. Je teda jasné, že táto mamička si ,,obyčajnú“ materskú neužíva a myslí nielen na svoje dieťa, ale aj na svojich fanúšikov. Ideš, Domča! :)

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Dominika Mirgová