Zuzana Strausz Plačková sa rozhodla nezverejňovať črty svojho syna na sociálnych sieťach. Napriek tomu unikol záber, kde ho je vidno priamo do tváre, za čo si neznáma žena pýta poriadne mastnú sumu!

Zuzana Plačková zažila šok, aký si nevie predstaviť zrejme žiadna mamička. Influencerka, ako mnohé iné ženy s deťmi, sa rozhodla neukazovať svoje dieťa pred tisíckami ľudí na internete. Napriek tomu jej v súkromnej správe pristála uniknutá fotka Diona priamo do tváre.

To by nebol až taký problém, keby si neznáma žena za spomínanú foto nevypýtala mastné „vreckové“. „Ahoj. Prosím ťa. Mám fotku Dionka. Mám to zverejniť alebo pošleš 1 000 euro?“ Vyhrážala sa finančne zabezpečenej Zuzane, pričom sa odvolávala na kontakty v českých bulvárnych médiách.

Nechutné vyhrážky si Plačková nenechala sypať na hlavu a okamžite zareagovala. „Ďalšia, ktorú bude riešiť môj právnik za vydieranie,“ začala a následne vysvetlila, prečo vlastné dieťa neukáže na svojom Instagrame.

„Čo si teraz myslí, že unikla fotka Diona, že som akože teraz čo? Zrútená? Ja sa ho snažím chrániť práve pred takýmito ľuďmi, ako sú tieto hyeny, ktoré si myslia, že mi týmto ubližujú,“ zakončila svoje vyjadrenie, ktoré v celom znení spolu so spomínanou fotkou nájdete vo videu nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Stremable.com, Instagram/Queen.Plackova | Foto: Markiza.sk,  Instagram/Queen.Plackova