Zuzana Strausz Plačková patrí medzi najvplyvnejšie osobnosti nášho šoubiznisu. Známa podnikateľka sa najnovšie rozhodla využiť svoj dosah na verejnosť v prospech dobrého účelu voči spoločnosti, kedy poukázala na nechutné praktiky neplnoletých detí v Košiciach.

Po tom, čo Plačková zverejnila ukážku z videa dostupného na internete, sa stal daný záznam doslova virálnym. Učte svoje deti, aby chránili slabších,“ pohoršovala sa Zuzana nad príspevkom, kde môžeme vidieť 15-ročné dievča zápasiť s o 3 roky mladšou slečnou. Nikto nezakročil a ľudia sa na to len pozerali, hromžila úspešná playmate, pričom video bitky nájdete na konci článku.

Následne sa na verejnosť dostali informácie, že sa má údajne jednať o vopred zorganizovaný zápas, na ktorý si vraj mali ľudia zaplatiť „vstupné“ vo výške 20 eur. Na margo týchto udalostí sa v krátkej dobe rozhodla zareagovať i polícia SR.

V dopoludňajších hodinách sa polícia počas monitorovania sociálnych sietí dozvedela o videozázname, ktorý zachytáva protiprávne konanie doposiaľ nestotožnených osôb,“ znie vyjadrenie kompetentných. Muži zákona v danom poste uvádzajú aj to, že prípad nateraz vyšetrujú ako podozrenie z trestného činu výtržníctva.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Reakcia Zuzany Strausz Plačkovej
Oficiálne vyjadrenie Polície Slovenskej republiky

Video, ktoré zachytáva bitku dievčat, si môžete pozrieť — TU —

Video: YouTube | Foto: Facebook/ Polícia SR, Instagram/Zuzana Strausz Plačková, YouTube