Kráľovná instagramového sveta opäť šokovala verejnosť. Zuzana Plačková totižto uverejnila cenník, ktorým otvorene priblížila, koľko si pýta za spolupráce na sociálnych sieťach. Z týchto súm sa určite nejednému Slovákovi poriadne zatočí hlava.

Charizmatická tmavovláska je známa tým, že si potrpí na luxus a cenovky v obchodoch ju veľmi nezaujímajú. Majetok, ktorý vlastní Zuzana Plačková, nadobudla svojou šikovnosťou a pracovitosťou. Celebritná mamička má totiž skvelého podnikateľského ducha a naozaj vie, ako sa robí biznis.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Niet sa čo čudovať, že ju na Instagrame sleduje viac ako 874-tisíc followerov, a tým pádom si aj za spolupráce na sociálnych sieťach môže pýtať poriadne pálky. Teraz rodáčka z Kysúc zverejnila cenník, pričom len za jedno „storíčko“ na svojom profile si žiada 2-tisíc eur plus DPH. Post je, samozrejme, oveľa drahší a stojí až 10-tisíc eur plus DPH. Nuž, z tejto ponuky bolo určite mnoho fanúšikov šokovaných a o takomto vysokom zárobku môžu ostatní smrtelníci naozaj len snívať!

zuzana plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova