Jedni ju milujú, iní ju nemôžu vystáť. Kontroverzná Zuzana Plačková, ktorá sa pred pár rokmi preslávila najmä účinkovaním v jojkárskej reality show Hotel Paradise, púta na seba čoraz viac pozornosti. 

Za posledné roky sa známej influencerke poriadne zmenil výzor. Sama sa netají tým, že podstúpila zopár skrášľujúcich zákrokov, pričom malo ísť o poprsie, nos či pery. Mnohí ľudia Zuzanin aktuálny výzor chvália, takže v jej prípade padli plastické korekcie na úrodnú pôdu.

Pred pár dňami zverejnila Zuzana na sociálnej sieti celkom nevinný príspevok. „Hellou, máte to tiež tak, že často neviete, čo za deň vôbec je? A o dátume ani nehovorím. Aktuálne sa mi to deje často, že fakt neviem odpovedať, a namiesto streda som dnes povedala nedeľa,“ svojim sledovateľom sa prihovorila Plačková. Tento status, samozrejme, doplnila aj o aktuálnu fotografiu.

zuzana plackova

Práve tento záber však rozpútal medzi fanúšikmi búrlivú diskusiu o jej novom vzhľade. Populárna playmate má totiž viditeľne užší nos a zase raz o čosi plnšie pery. Posmešné komentáre tak na seba nenechali dlho čakať. „Prečo chcete vyzerať tak, ako tí, ktorí to majú od prírody? Nerozumiem…Každý sa narodí s nejakým ksichtom, tak by tak mal aj zostať,“ píše český fanúšik. K takýmto reakciám sa pridali aj ďalší ľudia, pričom niektorí krásku vôbec nešetrili. „Pekná kačica,“ začal jeden a postupne sa objavili aj vulgarizmy.„Pi*a, vypadáš jak káčer Donald.“

Na druhej strane ale na Zuzkinu adresu pribudlo množstvo komplimentov a chvál. „Tebe to teraz tak veľmi pristane!“ napísal ďalší český fanúšik. „Zuzka je TOP! Aj keď má alebo nemá zväčšené pery,“ modelky sa zastala ďalšia z komentujúcich. Samotná Zuzana je tiež očividne nad vecou a z negatívnych ohlasov si ťažkú hlavu nerobí. Na vyčítavé reakcie dokonca osobne odpovedala. „Hlavné je, že mne sa to páči a som spokojná, či? Mňa nezaujíma názor teba či iných! Robím to pre seba, nie pre teba!“ vyjadrila sa na Instagrame majiteľka novootvoreného ružového podniku, čím dala všetkým neprajníkom svoj postoj jasne najavo.

zuzana plackova

Zdroj: Instagram/Queen.plackova | Foto: Instagram/Queen.plackova