Zuzana Strausz Plačková si aktuálne vychutnáva krásy prírody ďaleko za hranicami Slovenska. Počas luxusnej dovolenky v Thajsku však zažila chvíle plné strachu, kedy ju musel z nebezpečnej situácie zachraňovať prítomný manžel René!

Najznámejšia slovenská playmate si zbalila kufre a po boku svojho muža odišla na exotickú dovolenku. Plačková si pritom vychutnáva vysnený oddych v dovolenkovom rezorte JW Marriott na Phukete, kde sa cena za jednu noc pohybuje od 200 eur vyššie.

Po pár dňoch strávených na ostrovnom raji sa však podnikateľka z Bratislavy ocitla v situácii, nad ktorou dvíha varovný prst množstvo turistov. Po príchode na Monkey Beach, a teda ostrov divých opíc, sa na ňu zavesilo jedno z prítomných mláďat, čo ihneď zaregistrovali ostatné zvery.

Vyskočila na mňa a vtom zbystrili jej rodičia, začali na mňa syčať a medzi tým sa tá malá opica mi zaplietla medzi vlasy, začala pištať a vtedy som sa vážne, nielen ja, ale všetci, zľakli. Čakala som len na moment, kedy skočí po mne jej mamka a celú ma doškriabe,“ Zuzana opisovala svoj zlý zážitok.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Z nebezpečnej situácie musel úspešnú influencerku zachrániť až jej manžel René v momente, keď od nej odtrhol divé zviera a obaja utekali na neďalekú loď. „V Thajsku platí jedno pravidlo a vlastne všade, kde tieto potvory žijú. Nikdy sa nepribližuj k opici, nevieš, komu môže patriť,“ vysvetľoval Zuzane jeden z jej fanúšikov po tom, čo sa o túto nemilú spomienku podelila na sociálnej sieti.

https://www.instagram.com/p/BwoFQijn-7b/

Zdroj/Foto: Instagram/Queen.Plackova