Kráľovná sociálnych sietí si aktuálne v spoločnosti manžela Reného užíva plavbu na luxusnej lodi po Karibiku, čím si splnila svoj veľký sen. Počas pobytu si kráska, samozrejme, spravila niekoľko záberov, avšak jeden z nich je naozaj, ale naozaj nádherný!

Zuzana Plačková si život užíva plnými dúškami a zároveň sa neustále snaží o to, aby si plnila sny. Jedným z nich bolo určite aj otvorenie krásneho ružového podniku v centre Bratislavy, ktorý žne veľký úspech. Iný si vychutnáva v týchto dňoch, kedy sa s manželom Reném plavia po Karibiku.

O dva týždne si známa Slovenka plánuje vyškrtnúť ďalší malý sník, a to svadbu v Las Vegas, ktorú chce spolu so svojím milovaným podniknúť. Ešte predtým si ale zo zoznamu prianí vybrala ostrov Aruba.

Slnečná obloha, piesočná pláž, palmy, Zuzana v mori a okolo nej plameniaky! Zuzke sa podaril záber doslova ako vystrihnutý z katalógu, pričom jeden by neveril, že taká nádhera nie je výsledkom Photoshopu. ,,Keď sen sa realitou stane. Ani neverím že som tu,“ napísala k jednej z najkrajších fotiek, aké sme kedy videli, očarujúca brunetka v ružových plavkách. Že ide naozaj o momentku hodnú chvály, dokazuje aj viac než 30 tisíc lajkov, ktoré sa na Instagrame modelke podarilo nazbierať za jednu hodinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova