Zuzana Strausz Plačková si len nedávno otvorila vlastný podnik v našom hlavnom meste. Z ružovej kaviarne sa stala okamžite obrovská atrakcia nielen vďaka svojmu originálnemu dizajnu, ale aj kvôli takmer nepretržitej prítomnosti známej modelky a iných osobností.

Ak by ste si mysleli, že takáto popularita môže Zuzane priniesť len samé pozitíva v podaní väčšej návštevnosti, mýlite sa. Kontroverzná playmate totiž prehovorila o problémoch, s akými sa stretáva na dennom poriadku. Jej bar totiž čelí nezmyselným krádežiam, a to rovno tých najbizarnejších vecí.

Plačková v jej novootvorenom bare v Bratislave

Mnoho ľudí ide do ružového baru s jasným zámerom – uvidieť Plačkovú naživo a možno si spraviť aj jednu-dve fotečky na sociálnu sieť. Čo sa však stane, keď si žiaden z takýchto talizmanov domov neodnesú?

Niektorí návštevníci sa uchýlili k tomu, že si z priestorov kaviarne zobrali domov ako pamiatku nejakú drobnosť v podobe sviečky, popolníka, vône z toalety či dokonca pohára. Tieto krádeže už nenechali Plačkovú chladnou, a tak sa rozhodla verejne vyjadriť svoj názor. „To jak keby prídem na návštevu k vám a ukradnem vám niečo z bytu. Veď to je jaká hanba, otras,“ hromžila, pričom treba dodať jediné. Na Slovensku je to tak… ?

Plačková reaguje na „dlhé prsty“ niektorých Slovákov

Zdroj: Instagram/Queen.plackova | Foto: Pixabay, Instagram/Queen.plackova