Zuzana Plačková momentálne prežíva asi najúspešnejšie obdobie svojho života. Ako sama nedávno priznala, v živote si prešla zmenami a tie z nej spravili vyrovnanú a spokojnú osobu, ktorú dnes na sociálnych sieťach sleduje takmer pol milióna ľudí. Zuzkin najnovší príspevok však fanúšikov trochu vyľakal.

Majiteľka slávneho ružového podniku sa nikdy netajila tým, že si život rada užíva pekne naplno a často si vie dopriať aj poriadny prepych. Aj preto sme u pôvabnej brunetky väčšinou zvyknutí na zverejňovanie veselých príhod, luxusných fotografií či reklamných príspevkov.

zuzana plackova

O to viac zostali jej sledovatelia prekvapení, keď známa influencerka náhle tak trochu zvážnela a prehovorila o veľmi dôležitej veci týkajúcej sa vlastného zdravia. Najnovší záber z medicínskej kliniky doplnila Zuzana veľavravným komentárom, ktorým chcela upozorniť ľudí na to, aby viac dbali o svoje zdravie.

„Dnes som bola prvýkrát v živote na kontrole znamienok a nevedela som, že je to skutočne až tak dôležitá a zásadná vec pre naše zdravie! Preto neberte tento post ako reklamu, ale ako fakt, že dbať o naše zdravie skutočne treba a budem vám to pripomínať aj denne, keď bude treba! Lebo skutočnú vážnosť tohoto si človek uvedomí, až keď je možno už neskoro …“ zverila sa Plačková. Pevne veríme, že je Zuzka v poriadku a že s jej zdravotným stavom je všetko tak, ako má byť!

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                   ho >>>TU<<<

zuzana plackova

Zdroj: Instagram/queen_plackova | Foto: Instagram/queen_plackova, Facebook/ZuzanaPlackova