Tehotná influencerka Zuzana Plačková sa len pred pár dňami podelila o desivý zážitok zo ZOO, kedy sa spoločne s kamarátkou Perlou stali očitými svedkami desivého útoku zvieraťa na človeka. Napriek tomu, že sa bezpochyby jedná o strašnú udalosť, na celý incident sa dá pozrieť aj z opačnej strany – prečítajte si rázny odkaz verejnosti od majiteľky koňa!

Popredná slovenská podnikateľka si aj v požehnanom stave sem tam dopraje nejaký pekný výlet. Naposledy sa s dobrou priateľkou vybrala do zoologickej záhrady, kde ale príjemné zážitky v jedinej sekunde vystriedal krvavý incident. Viac si tom prečítate —TU—

zuzana plačková

,,Prišla nejaká pani a mala v taške jablká. Nejako sa za ňou zahnal ten kôň a zrazu sme sa len otočili s Perlou a tá pani nemala pery,“ Zuzana ostala po zhliadnutí náhleho napadnutia v poriadnom šoku. Zároveň však fanúšikom nezabudla pripomenúť, že na mieste stál nápis, upozorňujúci prítomné osoby, aby kone nekŕmili.

Každá minca má dve strany

Práve tohto oznamu sa chytila Slovenka, vlastniaca iného štvornohého žrebca. Na našej facebookovej stránke zanechala ľuďom odkaz, pri ktorom by sa mali zamyslieť aj nad inými závažnými aspektmi takéhoto počinu. ,,Dobrý deň, nedá mi nenapísať. Osobne som majiteľkou koňa, ktorý má špeciálnu diétu – bez škrobov a cukrov, takže takú pani s jabĺčkom by som zahryzla ja osobne, kedy som ju stretla pri mojom koníkovi,“ uvádza žena, približujúca útok pobúreného zvieraťa z perspektívy chovateľa.

,,Uvedomte si, prosím, všetci, že nápisy Nekŕmte kone tam nie sú bezdôvodne… Nevhodné krmivo môže koňa zabiť. Aj nevhodné množstvo môže koňa zabiť – 30 ľudí za deň po jednom jabĺčku môže pre majiteľa znamenať náklady na liečbu v stovkách až tisícoch eur bez ohľadu na konečný výsledok. Tiež by ste si neželali, aby Vašich rodinných miláčikov kŕmil hocikto a hocičím…Ďakujem, že nám, majiteľom koní, pomôžete svojim apelom na ostatnú laickú verejnosť,“ dodala naša fanúšička. Otvoreným spôsobom sa tak pokúša upozorniť návštevníkov ZOO na to, že neuvážené kŕmenie zvierat či nosenie pokrmov pred ich očami môže skutočne vyústiť do kritických následkov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/SlovakWoman.sk | Foto: Facebook/SlovakWoman.sk, Instagram/Queen.plackova, Pexels.com