Zuzana Plačková sa veľmi rada obklopuje luxusom a život si užíva skutočne naplno. Nedávno sa vybrala na nákupy a svojimi úlovkami sa pochválila aj na sociálnej sieti Instagram, kde sa hrdí už vyše 300 000 followermi. Reakcie fanúšikov však tentokrát neboli také, ako zrejme slovenská playmate očakávala. Ľudia si ju totiž poriadne podali!

Vlna komentárov sa točila okolo otázky, odkiaľ má Zuzana toľko peňazí. „Normálny človek, keď sa zamyslí… odkiaľ na to má? Muž taxikár a ona nič nerobí ? Myslím, že skôr či neskôr si niekto na nich posvieti, čo za tým je,“ píše jeden z fanúšikov, pričom hneď ďalší sa do nej naváža jednoslovným pomenovaním „zlatokopka“!

Inú skupinu ľudí zas „zaujal“ Zuzanin nákup, teda konkrétne topánky, ktoré má v kufri auta. „To čo sú za otrasné topánky? ?? Však každý normálny človek ťa vysmeje ??? Ty budeš vyzerať ako nejaká sedlaňa, čo sa bude tváriť, že na ňu nikto nemá,“ píše iná diskutujúca. Veríme však, že Zuzana si z negatívnych komentárov nič nerobí, veď tak ako každá známa osobnosť, aj ona sa musí denno-denne potýkať s hejtami a urážkami.

Foto: Instagram