Ukrajinský národ sa zobudil do nočnej mory, keď naňho 24. februára zaútočilo Rusko. Ľudia takmer z celého sveta vyjadrujú našim východným susedom veľkú podporu aspoň prostredníctvom sociálnych sietí. Výnimkou nie je ani influencerka Zuzana Plačková, ktorá má na vec svoj názor.

Srdcia ľudí sú s ustráchanými obyvateľmi, ktorí opúšťajú svoju rodnú krajinu kvôli vojne. ,,Normálne ma to rozplakalo. Keď si predstavím, jak umierajú nevinní ľudia a aké to môže mať následky aj pre nás… je to hrozné. Možno to bude znieť smiešne, ale modlime sa, aby sa to k nám nedostalo,“ napísala na Instagram budúca mamička.

,,Ja sa k tejto vojne a k celej tejto situácii už viac nebudem vyjadrovať. Ja som tehotná a nerobí mi to moc dobre, takže všetky účty, ktoré niečo takéto šírili, lebo aj veľa som si všimla, že sú hoaxy, tak všetko som si to odstavila a nebudem to viac rozoberať, nebudem to čítať,“ nechala sa počuť neskôr Zuzana, podľa ktorej si niektoré médiá všetko prikrášľujú.

,,Pravda je aj tak vždycky úplne inde a viem to sama podľa seba, keď nás zobrali policajti, čo šírili médiá, čo šírili ľudia a čo bola pravda. Pravda bola úplne inde aj na našu osobu. A verím v to, že 90 percent sú aj toto hoaxy,“ porovnáva s vlastnými skúsenosťami Plačková, ktorá správy o Ukrajine viac počúvať nechce.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Podnikateľka v instastories spomenula aj slová hlavy štátu Zuzany Čaputovej, ktoré na profile potetovanej brunetky vyvolali búrlivé reakcie. ,,Najviac ma dojalo, keď som zdieľala vyjadrenie prezidentky a vy ste mi písali na ňu hrozné správy. Akože v tejto dobe by sme mali stáť pri sebe,“ uviedla populárna Slovenka, ktorá vyzvala fanúšikov, aby ju viac vo veci vojny nekontaktovali, nakoľko ju názor sledovateľov na túto tému nezaujíma. ,,Je to moje rozhodnutie, môj názor a chcem žiť tak ako doteraz,“ dodala na záver.

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova, streamable.com