Zuzane Plačkovej pôrod doslova klope na dvere. Ona však zo svojich pracovných aktivít stále nepoľavuje, ba práve naopak. Už čoskoro bude jej meno vítať ľudí aj na týchto miestach!

Len prednedávnom si otvorila obchodík s detským oblečením či uviedla na trh nové chipsy. Zuzana Plačková ide ako píla i v poslednom štádiu tehotenstva, kedy finišuje aj s ďalšími rozrobenými projektami.

Budúca mamička už 8. augusta plánuje uviesť do sveta Fit Queen World, v ktorom si návštevníci budú môcť formovať svoje postavy. ,,Baby, to sú presne také prístroje, ktoré potrebuješ. A ja keď porodím, ja tam budem asi aj v tom salóne spať… inak to nevidím… aby som sa odvodnila a dala dokopy. Vybrala som úplne že špičkové, najlepšie procedúry pre všetky z nás,“ nechala sa počuť vo videu Zuzana.

Úspešná podnikateľka zároveň prezradila, že o dva dni neskôr by rada spustila druhú prevádzku svojej vychýrenej kaviarničky, ktorá sa nachádza v blízkosti Sada Janka Kráľa. A to stále nie je všetko – približne v rovnakom termíne je na zozname i otvorenie obchodu s produktami z Plačkovej dielne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plačková o nových prevádzkach

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova