Vplyvná influencerka Zuzana Plačková je veľmi dobre známa svojou bohatou predstavivosťou, nielen čo sa podnikateľských aktivít týka. Najnovšie fantáziu pretavila do nápadu na manikúru, na akú by sa veru každá žienka neodhodlala.

Čas vianočný nám už doslova klope na dvere a nie každý rieši v hlave len možný nastávajúci lockdown. Stále sa nájdu pozitívne naladení jedinci, usilujúci sa spestriť si náročné dianie v spoločnosti čo i len malými radosťami, akou je napríklad nová originálna manikúra.

zuzana plačková

Plačkovej kamarátka a nechtová dizajnárka Iveta Melicharová sa podelila o vskutku skvostný podnet na to, ako by mohol vyzerať námet vzorov na umelé nechty, zachytávajúci pravú slovenskú predvianočnú atmosféru.

Keďže sa momentálne takmer všetko točí okolo protipandemických opatrení, ktorých najvyšším zástupcom sa stáva premiér Igor Matovič, na farbistom námete nesmel chýbať. ,,Aká krajina, taký Grinch,“ známa nechtová umelkyňa vtipne okomentovala obrovské „drápy“ s dôvernou podobizňou predsedu vlády, čo sa podľa jej vyjadrenia zrodilo práve v mysli Zuzany Plačkovej.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

nechty matovič

Zdroj: Instagram/Ivet_nails | Foto: Instagram/Ivet_nails, Queen.plackova