Dara Rolins má za sebou veľmi náročné obdobie, najmä čo sa týka lásky. Po ukončení sedemročného vzťahu s Patrikom Vrbovským prišli na rad smutné vyznania, ktoré speváčka smerovala na sociálne siete. Krátko nato bola spájaná s úspešným futbalistom, ktorého vystriedal neznámy muž. Ako to má teda s láskou?!

Táto otázka trápi väčšinu skalných fanúšikov známej blondínky, ktorá ich len nedávno zaplavila dojemnými odkazmi venovanými jej bývalému partnerovi. „Po skoro siedmich rokoch spoločného života, všetkých slovách, pesničkách a vyznaniach v nich sa predsa nikto nemôže diviť, keď poviem, že mi to prišlo na chvíľu ľúto,“ znel žiaľ v príspevku, ktorý si môžete prečítať >>>TU<<<.

Dnes už je toto turbulentné odbobie podľa Dariných slov ukončené. Nasvedčuje tomu množstvo pozitívnych ohlasov zo strany samotnej speváčky, ktorá sa nedávno na sociálnej sieti pochválila fotkou z terasy. Tento záber mal však jeden háčik – blondínkine oči pôsobia, akoby celú noc preplakala, a napriek žiarivému úsmevu z nej srší trápenie, ktoré si všimla aj väčšina sledovateľov.

Ja vidím v tvojich očiach smútok,“ zareagovala neznáma Slovenka, pričom podobné postrehy zaplavili sekciu komentárov pod uvedeným príspevkom. Vyvolaná ľútosť na adresu úspešnej speváčky ju nenechala chladnou, a tak sa o svojom aktuálnom psychickom stave rozhodla prehovoriť.

Ľudia, prosím, už sa na to fakt vykašlite,“ vyzvala dav fanúšikov, ktorí o ňu začali mať strach. „Dokedy mi budete v komentoch písať tieto nezmyselné postrehy? Žiaden smútok, bože.. Už dlho mi nebolo tak dobre a nebola som tak šťastná,“ bránila svoju hrdosť. Na koniec sa vyjadrila aj k jadru problému, a teda jej výzoru na fotografii. „V mojich očiach je absolútny kľud a mier. Žiaden smútok,“ zaprela na záver. Je to však skutočne tak, ako tvrdí alebo ide len o „ochranný mechanizmus“, ktorým sa snaží izolovať od zamilovaných príspevkov jej bývalej lásky k druhej žene?

Reakcia Dary Rolins

Foto: Instagram