Dvadsaťdvaročná britka Pippa McKinney oslavovala svoje narodeniny v jednom z manchesterských klubov a ako to už býva zvykom, spoznala v ňom muža, ktorý sa sladkými rečami a bozkami prezentoval ako pán božský. Keď sa však párty skončila, nečakala, čo sa stane.

Poznáte to, ste slobodné, idete na párty, niečo si vypijete a odrazu sa tam zjaví on. Chlap, ktorý pomotá všetky vaše zmysly. Podľahnete mu skôr, ako si stihnete uvedomiť, čo môže nasledovať. Rovnako dopadla aj Pippa, ktorá počas oslavy stretla Matta. Výborne sa zabávali, padlo zopár vášnivých bozkov, návrhy na hotel a výmena telefónneho čísla. Vytriezvenie prišlo, keď Pippa ráno zistila, že telefónne číslo nemá správneho adresáta. Rozhodla sa, že Matta musí za každú cenu nájsť, a tak na Facebook pridala fotografiu s textom, aby jej ľudia pomohli vypátrať tohto úžasného chalana z klubu. Vedela, že sa volá Matt a že je z Whythenshaw. Na jej veľké prekvapenie jej prišlo na pomoc takmer dvetisíc zdieľaní.

pipppa

Po pár hodinách pátrania, však niekto na fotke označil dievča, ktoré Pippa nepoznala. Keď si Pippa klikla na profil označenej osoby, poriadne ju to zaskočilo. Na profilovej fotke uvidela jej úžasného Matta s frajerkou. Mladá žena sa odrazu cítila previnilo. S Mattovou priateľkou si nakoniec vymenili niekoľko riadkov, v ktorých sa jej Pippa ospravedlnila za románik s jej partnerom. Neverný mačo si na spomínaný incident vôbec nepamätal, klasika, ako inak.

Hoci sa Pippa svojim hľadaním strápnila pred celým mestom, našla v jej virálnom príspevku pozitívny bod. Zistila, že baby vždy všetko odhalia a možno sa vďaka tomu poučia další neverní blbečkovia.

Foto: Facebook