O tom, že Dominika Cibulková patrí medzi našich najlepších športovcov, niet pochýb. Niektorým fanúšikom sa však nepozdáva jej časté pretŕčanie sa v luxusných outfitoch s našpúlenými perami. Tenistka si ale zrejme chce aspoň takouto formou stále udržiavať vysokú sledovanosť na sociálnych sieťach.

Cibulková je známa tým, že sa každú chvíľu nachádza v inom kúte sveta. Tento rok má za sebou veľmi náročnú, ale aj vydarenú sezónu, kedy si dokázala pripísať na konto niekoľko významných víťazstiev. Zrejme i preto sa blondínka rozhodla dopriať si po boku svojho manžela Michala Navaru vytúžený oddych.

dominika cibulkova navar

Obaja zaľúbenci pôsobia na verejnosti vždy veľmi pozitívne a šťastne. Nedávno sa dokonca známa tenistka zverila médiám, že má už v hlave budúcnosť, v ktorej plánuje Mišovi porodiť dve deti. Prominentný párik si však momentálne ešte stále naplno vychutnáva manželský život len vo dvojici. Spoločne sa tak vybrali za slniečkom a piesočnatými plážami na exotické Maledivy.

dominika cibulkova navarova

Úspešná športovkyňa si pravdepobone povedala, že vysnívaný relax v jednej z najkrajších destinácii planéty si treba užívať naplno. O najhorúcejšie momenty sa tak podelila aj so sledovateľmi na sociálnej sieti. Hoci sme u Cibulkovej zvyknutí na to, že by svojimi fotkami pokojne mohla konkurovať modelkám, najnovšie zábery sú poriadne silná káva.

Kráska totiž tentokrát zverejnila pikantné fotečky – Dominika neváhala pózovať len v odvážnych plavkách, v ktorých sa dokonale vyníma jej vytrénovaná postava. Plavky odhaľujú dokonca i jej obnažený zadok, za ktorý si už vyslúžila nejeden pochvalný komentár. Do originálneho fotenia priamo na pláži napokon zatiahla aj svoju drahú polovičku.

Šťavnaté zábery z dovolenky Navarovcom si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/DomiCibulkova | Foto: Instagram/DomiCibulkova