Herecká kariéra Petry Vajdovej sa prerušila z nie práve najlepších dôvodov. Kvôli problémom s alkoholom dokonca musela absolvovať pobyt na protialkoholickej klinike. Podľa najnovších informácií sa však neter svojho nemenej slávneho strýka Jozefa Vajdu vracia späť na divadelné dosky.

Herečka Slovenského Národného divadla, ktorú poznáme aj z televíznych seriálov, ako napríklad „Chlapi neplačú“, si na jar tohto roku náhle vzala neplánované voľno, o ktorom informovala vedenie divadla SMS správou! Po tomto búrlivom incidente sa okolo Petry rozpútalo mediálne peklo, kedy praskli jej problémy s alkoholom. Ľudí jej náhly odchod zarmútil a radi by sa dozvedeli, ako na tom Vajdová momentálne je.

krasna farebna vajdova

Je s alkoholom koniec?

Napriek všetkému sa zdá, že sympatická herečka má to najhoršie už za sebou a po práceneschopnosti mieri naspäť do divadla. Či sa môžeme tešiť aj na jej účinkovanie v niektorom zo slovenských seriálov, to je ešte otázne. Napriek tomu, že jej strýko otvorene hovorí o tom, že úprimne verí v nápravu svojej netere, jej návrat určite nebude jednoduchý. Aj samotný šéf činohry Michal Vajdička sa zatiaľ k tejto téme verejne vyjadrovať odmieta.

Talentovaná herečka dostáva svoju druhú šancu, ktorú by nerada premárnila. Už v novembri oficiálne ukončí PN a vraj nastupuje do práce, kde si bude musieť znovu získať dôveru svojich kolegov aj divákov. Nuž, ostáva nám len dúfať, že Petra túto šancu využije a krízu nadobro zažehná.

vajdova s kravatou

Zdroj: Ćas.sk | Foto: Instagram