Len pár dní po finále šou Ruža pre nevestu vyšlo na povrch, že srdce Tomáša Tarra už dávno nepatrí slečne, ktorú si vybral spomedzi 18-tich dievčat. O pár hodín neskôr, ako sa šokujúca novina dostala medzi ľudí, sa Petrana Galatea Oráčová objavila v spoločnosti.

Petrana Galatea Oráčová sa svojimi prenikavo modrými očami dostala nielen do hlavy a srdca Tomáša Tarra, ale určite aj na veľmi dlhú dobu do pamätí divákov šou Ruža pre nevestu. Kráska bojovala o priazeň svalnatého fešáka zubami nechtami, čo sa jej napokon i vyplatilo, keďže práve na jej ruke skončil prsteň od Tomáša.

petrana rozchod

Láska televízneho páru však dlhú trvánosť nemala. Finále prebehlo ešte v novembri minulého roka, pričom po piatich mesiacoch si podnikateľ a študentka psychológie dali zbohom. O ich rozchode už vedeli mnohí, avšak kvôli zmluve museli držať bobríka mlčanlivosti.

V utorok, keď sa správa rozšírila médiami, sa Petrana objavila na premiére seriálu Vedma. Medzi hŕstku vyfintených celebrít zavítala v spoločnosti bývalej účastníčky zoznamky Terezy Kosecovej, ktorú by pri nej fanúšikovia programu určite nečakali.

tereza ruza pre nevestu

Dámy síce boli na začiatku veľmi dobré kamarátky, no priateľstvo sa pred zrakmi Slovákov rozpadlo a rivalky si už na konci pobytu v Turecku pomaly nevedeli prísť na meno. Zato teraz sa zdá, že Petrana a Tereza si majú opäť čo povedať a dokonca sa spolu vedia i zasmiať. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

petranna a tereza

Petrana a Tereza sa spolu opäť zabávajú

Zdroj/Foto: Instagram/voyo.sk, VOYO