Ex Superstarista Petr Borkovec sa okrem speváckej šou zviditeľnil najmä klebetami o potencionálnom vzťahu s porotkyňou Katkou Knechtovou. Škandalózny románik síce spôsoboval jeho rodine na čele vrásky, no táto idylická fotka naznačuje, že kríza je už dávno zažehnaná.

 

Rodina verzus Katka

Vzťahy v Superstar nie sú žiadnou novinkou a dokonca sa dá povedať, že k tejto speváckej súťaži patria. Románik medzi účinkujúcimi vznikol už v prvej sérii medzi moderátorkou Adelou Banášovou (dnes Vinczeovou) a súťažiacim Tomášom Bezdedom, pričom blondínka bola od sladkého Tomáška podstatne staršia. Podobný scénár sa zopakoval aj v poslednej sérii tohto hudobného formátu, a to medzi Petrom Borkovcom a Katarínou Knechtovou. Veková priepasť medzi oboma hrdličkami však bola ešte hlbšia ako v prípade Adely a Tomáša, pričom Petrova rodina to vôbec neniesla dobre. 

knechtova borkovec

Zmazali fotky

Dá sa povedať, že ich „vzťahu“ pravdepodobne odzvoniloDôkazom, že párik spálil mosty, je, že sa už na ich Instagramoch nenachádzajú žiadne spoločné fotky. Ako sa ale hovorí – zíde z očí, zíde z mysle. Petrovej rodine sa tak zrejme poriadne uľavilo, pričom Katka si za mladým Superstaristom určite oči vyplakať nejde.

knechtova borkovec

Rodinná idylka

Petr pochádza z veľkej rodiny a teší sa spoločnosti až piatich súrodencov – na Instagrame sa pochválil fotkou seba s 2 sestrami a 3 bratmi. Pohľad na mladé slečny Borkovcové vyráža dych – obe dievčatá sú veľmi krásne a so svojimi top postavičkami by mohli okúsiť aj dráhu profesionálnych modeliek. S pánmi je to však iná pesnička… Samotný Superstarista bol kvôli vzhľadu nie raz terčom urážok a mnohí sa čudovali, čo na ňom Katka Knechtová môže vidieť. Napriek tomu, že imidž 19-ročného speváka nebol každému po chuti, s pokojným svedomím ho môžeme prehlásiť za obrovského sympaťáka, pričom zo svojich bratov je jednoznačne najkrajší.

petr borkovec rodina

Zdroj|Foto: Instagram