Britské dievčatko Ruby si splnilo sen, keď si uverejnenou paródiou na Peťa Sagana získalo priazeň celého sveta. Vďaka tomu sa jej naskytla jedinečná možnosť stretnúť sa so svojim idolom a Ruby sa preto rozhodla, že slávneho cyklistu vyspovedá otázkami zo šiltovky.

Popri príprave na cyklistický okruh okolo Kalifornie si Peťo Sagan našiel čas na rozhovor s roztomilým dievčatkom Ruby. Otázky na telo si cyklista vyberal priamo z červenej šiltovky, ktorú držala v rukách. Päť zásadných vecí, na ktoré sa Ruby chcela opýtať, Peťo zodpovedal priateľsky a úprimne. Pozrite si toto roztomile video, v ktorom odhalíte pravdu o Peťovi Saganovi a navyše zistíte jeho najobľúbenejšiu príchuť zmrzliny či jeho detský sen.

Takže teraz už aj vy viete, čo je Peťovým tajným tipom na to, ako byť úspešný: „Nikdy sa nevzdávaj!“ a za každých okolností si dať gumených medvedíkov! :-)

Ak sa ešte máte chuť pobaviť, pozriete si aj video s paródiou, ktorú vytvorila na našu cyklistickú jednotku malá Ruby. Veď smiechu nikdy nie je dosť. :-)

Zdroj: YouTube