Peter Harezník sa stal tretím finalistom desiatej série jubilejnej série Farmy X. Po tom, ako sa jeho meno začalo spájať s kontroverznou farmárkou Tatianou Brunayovou, zaplavila dvojica mnoho slovenských plátkov, čo sa podľa najnovších informácií rozhodol niekto poriadne zúžitkovať.

Petrove meno sa po vstupe do finálového rozstrelu stalo vyhľadávaným rovako ako jeho súperov. Zdá sa však, že sa našiel niekto, kto si na daných minútach slávy rozhodol privyrobiť nemalé peniaze tým, že známemu kamionistovi ukradol na sociálnej sieti jeho identitu.

Na verejný podvod upozornil samotný ex-farmár v momente, keď sa mu dostala do uší informácia o predaji tričiek v jeho mene. „Je to tu! Moje tričká! Stačí, keď sa zareagistruješ a zadáš osobné údaje, objednáš a čakáš,“ znie reklama na falošnom profile, pričom sa neznáma osoba snažila predať oblečenie s Petrovou fotkou za 20,37 eur za kus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Peter to už ale nevydržal a rozhodol sa neznámeho podvodníka zbojkotovať. Na jeho profile tak pribudol varovný príspevok, čo zaznamenali i ostatní farmári, ako napríklad Karin Dvořáková, ktorí vyzvali fanúšikov na nahlasovanie daného profilu. Podľa všetkého táto reakcia splnila svoj účel, pretože dnes by ste sa tohto „druhého Petra Harezníka“ dohľadali už len márne. Preto pozor, čo kupujete a nenechajte sa len tak oklamať!

Petrove vyjadrenie na sociálnej sieti
Príspevok Karin Dvořákovej o falošnom profile
Príspevok z falošného profilu s menom Petra Harezníka

Foto: Instagram/Peter Harezník, Karin Dvořáková, Facebook/Farma, Hitky.sk