Na Farme to bude ešte poriadne drsné. Po tom, čo sa Martin Šmahel rozhodol po prvýkrát zvoliť zmiešaný duel, sa v stodole ocitol po boku kontroverznej Táni Brunayovej. Po napínavom boji tak odišiel z ringu ako víťaz a hru navždy opustila tmavovláska z Topoľčian. To však nepotešilo jej oporu Petra Harezníka.

Po tom, čo Táňa opustila brány Farmy, nastal na statku poriadny hudobný bašaveľ. O zábavu sa postarali Mafia Corner a Stefi, avšak nie všetkým súťažiacim bolo do spevu. Peter totiž neskrýval svoje zarmútenie, smútok a predovšetkým obrovskú zlosť.

Z duelu odišla ako porazená Táňa, na Farme zavládli oslavy

Keďže sa Brunayovej odchodom nadobro rozpadla „silná trojka“, opustený kamionista sa rozhodol nasadiť úplne novú taktiku. Nečakané priznanie vyšlo na povrch v rozhovore s Karin Dvořákovou, ktorá takmer neverila vlastným ušiam.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vždy usmiaty a zábavný Peter totiž ukázal svoju „zákernú“ stránku, čím chce pomstiť vyradenie jeho „kráľovnej“. Z rozhovoru sa tak zdá, že v prípade, že ho Táňa opäť zvolí za farmára týždňa, pozíciu sluhu získajú opäť Martin a Renáta, pričom voľba prvého duelanta je jasná – 13 tehličiek proti mužskému duelu.

 

Zdroj/Video: Streamable.com/YouTube | Foto: Facebook/Farma, TV Markíza