Peter Harezník sa na statku prezentoval ako chlap, ktorý sa nehanbí sa svoje emócie. Zdatného kamionistu sme tak mohli viackrát vidieť so slzami v očiach, pričom sa jedenkrát neudržal v momente, keď mu prišiel list od jeho milujúceho syna.

V ťažkých časoch robila Petrovi oporu vtedy zadaná Tatiana Brunayová. S kontroverznou tmavovláskou si farmár vymieňal vrúcne dotyky a objatia, za čo si zo strany divákov vyslúžili množstvo negatívnych reakcií a doslova neprajných komentárov.

Veľké nesympatie verejnosti sa odzrkadlili i na konečnom SMS hlasovaní vo veľkom finále. Peter získal len pár tisíc hlasov, pričom u Dominika sa SMSky rátali v desaťtisícoch. Počas tohto večera sa však naskytol jeden moment, kedy sa Harezník opäť neudržal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra totiž počas finále sprevádzal aj jeho syn, ktorý ho do priestorov natáčania Farmy navštíviť neprišiel. Chlapček si pre svojho statočného otca pripravil malú básničku na povzbudenie a tú prečítal pred celým Slovenskom. Finalista v tomto momente neudržal slzy, čo si môžete pozrieť na videu.

Video: YouTube | Foto: Facebook/Farma, Instagram/Farma